japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Zaļā Toyota ģimenes diena
ZGD WESS 350 1 Šajā gada vistumšākajā laikā, vēlamies visām ģimenēm sniegt kopā būšanas prieku un izklaidi mūsu, jau par tradīciju kļuvušajā, pasākumā ‘’Zaļajā Toyota ģimenes dienā’’, kas ar vienādu programmu norisināsies abos WESS Motors Toyota autocentros 26. novembra sestdienā, no plkst. 10 līdz 18. Orientēšanās, uzdevumi un daudz balvu
Jautrākai noskaņai, pasākums veidots līdzīgi kā orientēšanās autocentra telpās. Ierodoties, katra ģimene saņems kontrolkarti, kurā būs norādīti veicamie uzdevumi jeb pieturas, kuru veikšanai vajadzēs veiklību, attapību, jautru noskaņojumu un visas ģimenes kopīgus spēkus. Pateicoties pasākuma atbalstītājiem, pieturu būs daudz un tajās būs jāveic dažādi atraktīvi uzdevumi, kā arī ģimenes tiks lutinātas ar pārsteigumiem un būs sarūpētas dažādas specbalvas.
Lai šī diena ilgāk paliktu atmiņā, viena no pieturām būs fotostudija, kur katra ģimene tiks iemūžināta fotogrāfijā un saņems foto par piemiņu. Kopā veidosim arī lielo Adventes vainagu un izgleznosim ģimeņu lielo lakatu.
Galvenā pasākuma balva, kas tiks izlozēta pasākuma noslēgumā, ir nedēļas nogale ar Toyota hibrīdautomobili Prius, ar pilnu degvielas bāku, lai kopā ar ģimeni pavadītu burvīgas brīvdienas skaistajā Siguldas viesnīcā Hotel Ezeri SPA.
Īpašie WESS Motors piedāvājumi
Tikai šajā dienā ikviens varēs izmantot īpaši izdevīgus WESS Motors servisa piedāvājumus savai automašīnai, un tai nemaz nav jābūt Toyota – piedāvājumi būs universāli, lai kamēr Jūs izklaidējaties, mēs parūpētos par Jūsu auto.
WESS Motors īpašie piedāvājumi, kas spēkā būs tikai 26. novembrī:
- Atlaides visiem jaunajiem automobiļiem!
- Auto virsbūves mazgāšana
tikai 2.50 Ls!
- Pārbaude uz diagnostikas līnijas tikai 2.50 Ls!
- 20% atlaide visiem servisa darbiem! Saņemiet tagad, izmantojiet vēlāk!
- Uzziniet šī brīža cenu savam auto! Mēs to novērtēsim, samainīsim, atpirksim vai palīdzēsim pārdot + komisijas tirdzniecība 1 mēnesi bez glabāšanas maksas - ietaupiet vismaz 60 Ls!
Jaunā Yaris prezentācija, testa braucieni
Un pats karstākais rudens notikums – jaunās paaudzes Yaris pirmizrāde notiks tieši Zaļajā Toyota ģimenes dienā. Prezentācija norisināsies plkst. 12:00, 14:00, 16:00. Nepalaidiet garām iespēju iepazīties ar jauno Yaris!
Jauno Yaris un pārējo Toyota modeļu klāstu ikviens varēs izmēģināt testa braucienos.
Hibrīdtehnoloģiju lekcijas un Ekoskolu apbalvošana
Uzzināt, kas ir pasaules slavenā Toyota hibrīdtehnoloģija,
kas
Toyota hibrīda automobiļus padara tik īpašus un unikālus, un kā varam iemācīties braukt ekonomiskāk, varēs paviesojoties zaļo tehnoloģiju stūrītī plkst. 11:00, 13:00 un 17:00.
Savukārt plkst. 15.00, abos autocentros, apbalvosim Ekoskolu konkursa ‘’Atkritumiem Nē!’’ uzvarētājus
- pasniegsim naudas čekus projekta realizācijai.
Bērnu stūrītis
Pašiem mazākajiem jautras izklaides būs sagādājis bērnu atrakciju parks ''Annels'' , kur zīmēsim un veidosim dažādas lietas no plastalīna, liksim puzzles, krāsosim un darīsim vēl daudz ko citu interesantu.
Konkurss katram skolēnam. Mans zaļais sapņu auto!
Izveido savu sapņu auto zaļā krāsā un laimē boulinga ballīti un biļetes uz kino sev un 5 draugiem no Fantasy Park un Multikino!
Gaidot Zaļo Toyota ģimenes dienu, aicinām ikvienu bērnu izveidot savu sapņu auto zaļā krāsā un 26. novembrī atnest to uz tuvāko WESS Motors autocentru!
Katram auto tiks piešķirts numurs un apmeklētājiem būs jābalso par visinteresantāko auto. Tas kurš būs ieguvis visvairāk balsu, būs uzvarējis un laimēs jautru boulinga ballīti un biļetes uz kino sev un 5 draugiem no Fantasy Park un Multikino!
Vienīgais nosacījums auto veidošanā – auto jābūt zaļā krāsā. Vai tas būtu zaļš plastalīns vai zaļš kabacis. Izmantot nedrīkst jau gatavus materiālus, piemēram, lego klucīšus, saliekamās automašīnas - tam ir jābūt pilnībā no jauna veidotam automobilim.
Kad zaļais auto gatavs, tā fotogrāfija jāatsūta uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , mēs to publicēsim mūsu Facebook un Draugiem lapās, lai ikviens to varētu apbrīnot.
Sīkāka informācija par konkursu pa tālr. 67068319.
Gaidīsim Jūs ciemos WESS Motors autocentros, kas ir mājas videi draudzīgākajiem automobiļiem pasaulē!

wwww.wess.lv
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >