japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form


Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta


Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Mitsubishi owners trackday '08 /afterparty
a_440.jpg Pagājušo sestdien, 23. februārī, notika Latvijas Mitsubishi kluba organizēts pasākums – Mitsubishi Ovners trackdays/afterparty ’08.

Pasākums tika organizēts divās daļās: pirmā daļa – kartinga trasē Rullītis, Jelgavā; otrā daļa – viesu namā „Kāli” pie Ķekavas. Pasākuma dalībnieki pulcējās uz Jelgavas šosejas pie Rīgas robežas no pulksten divpadsmitiem. Garāmbraucēju pārsteigto skatienu pavadītas, šosejas nomali aizņēma 15 Mitsubishi markas automašīnas. 

Kad sagaidīti gandrīz visi pasākuma dalībnieki, kolonna dodas ceļā uz Jelgavu. Diemžēl daži satiksmes dalībnieki nu nekādīgi nespēja vai nevēlējās saprast, ka nu nav viņiem paredzēta vieta Mitsu markas auto kolonnā. :)

Kartinga trasē dodas gandrīz visi dalībnieki – sākotnēji testa režīmā, lai saprastu, kas ir kas – vai auto piedalīsies „riepu plēšanas” sacensībās jeb tomēr tiks pasaudzēts. Kopumā trasē devās 13 dalībnieki – tātad nebūt ne maz. Ar labāko apļa laiku sveicam PG96 (Rihardu) – viņa Galant 2.5 sasniedza rezultātu 1min:04sek.90. Kluba lepnums – Lancer EVO VI TME ar arniiic (Arni) pie stūres uzrādīja trešo labāko rezultātu, taču arī tas ir atzīstami, ņemot vērā to, ka Arnis mašīnu bija saņēmis pavisam nesen un šādu auto ir jāmācās braukt gandrīz no jauna.

Jāpiebilst, ka daži trasē ķēra asas izjūtas – neliela izvizināšanās pa apmali, radžu „pazaudēšana” u.tml. Pēc adrenalīna „noķeršanas” pietiekamās devās mūsu ceļš tālāk veda uz viesu namu „Kāli” pie Ķekavas.

Pa ceļam daži „izcēlās” – kolonna tika apdzīta un apturēta daža laba personisko vajadzību dēļ... Tomēr laimīgi nonākot līdz ceļa mērķim, iekārtojamies viesu namā, kas izrādījās daudz par plašu nelielajai kompānijai. Taču tas nenozīmē, ka mums negāja jautri!

Tika sveikti visvisādi labākie – un izteikt „fui” tiem, kas neieradās.Naktī tapa vēl dažas interesantas fotosesijas – tās gan būs skatāmas īpašam izredzēto lokam...

Svētdienas rīts uzausa miglains, nedaudz lietains – un nedaudz bīstams dažiem, kuriem pie stūres būtu jāsēž. Šeit nu situāciju glāba APE Motors komanda, operatīvi piegādājot alkometru, lai ikviens no šoferīšiem droši sēstos pie stūres. Un nu pavisam īss rezumē: bija labi! Uz nākamo pasākumu gaidam vēl plašāku un tik pat draudzīgu „Mitsubishistu” pulciņu!

Uz drīzu tikšanos!

Madara

Bildes - Mitsubishi trackday + afterparty

 

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >