japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form


Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta


Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2020 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Japmeet 2010

Japmeet 2010

Japāņu Auto Klubs sadarbībā ar Hondaclub.lv un 300zx.lv
piedāvā:

JAPMEET 2010


Saiets japāņu sporta auto, tūninga auto un restaurēto auto entuziastiem!
2010.gada 22.augustā, ierašanās no plkst 13:00, aktivitāšu laiks 14:00-18:00.
Pasākuma norises vieta - sporta komplekss "333" (Sila Priedes, Ropaži).

Pirmo reizi Latvijā vienuviet vasarīgā un atbrīvotā gaisotnē tiks pulcēti tik daudz japāņu auto, to īpašnieki un cienītāji! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, tūninga autoservisu projektus, kā arī japāņu auto dīleru jaunākos auto, piemēram Lexus IS-F, Honda CR-Z un citus.

Dienas gaitā “333” kartingu trasē notiks treniņi trīs disciplīnās - Time attack, auto slaloms (veiklības braucieni) un, protams, drifts. Būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, kā arī doties azartiskajos tandēmu braucienos - salīdzināt savas auto vadīšanas spējas ar citiem japāņu auto entuziastiem. Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos ar auto saistītos konkursos un atrakcijās. Pasākuma teritorijā darbosies kafejnīca. Muzikālais pavadījums no dīdžejiem, kuri spēlēs uz Black Silver Party Bus autobusa jumta.

Noteikumi apmeklētājiem:

Kārtības un drošības nolūkos pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla taru un ierasties ar mājdzīvniekiem.
Tā kā Japmeet ir bezpeļņas pasākums, tajā tiek noteikta simboliska ieejas maksa- 1 Ls ziedojums. Bērniem līdz 14 gadiem ieeja bez maksas.
Pasākums ir privāts un organizatori patur tiesības neielaist vai izraidīt apmeklētājus no pasākuma teritorijas bez iemeslu paskaidrošanas.
Aizliegts: staigāt pa trases teritoriju, dedzināt ugunskurus, piesārņot pasākuma teritoriju, agresīvi braukt pa teritoriju ārpus trases disciplīnām.
Iebraucot teritorijā maksimālais atļautais braukšanas ātrums - 20km/h. Auto novietošana dalībnieku zonā, kā arī dalība trasē atļauta tikai organizatoru akceptētiem japāņu automobiļiem. Skatītāju auto jānovieto tiem paredzētā stāvlaukumā.
Neskatoties uz organizatoru rūpēm par drošību autosporta pasākumos, neparedzēti gadījumi nekad nav izslēgti. Lūgums nestaigāt pa trases teritoriju, neskriet pāri piebraucamajiem ceļiem, uzturēties apmeklētāju zonā un pieskatīt savus tuvākos un bērnus.

Noteikumi dalībniekiem:

Individuāli dalībniekiem lūgums līdz 19.augustam reģistrēties lapā:
www.japcar.lv/home/japmeet_2010_dalibniekiem/
Reģistrēties laicīgi! Treniņu dalībnieki nepieciešamības gadījumā var vēlāk sūtīt izmaiņas uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Sporta komandas un auto klubi tiek aicināti veidot savus stendus ar ~3 kluba spilgtākajiem auto, kam būs piešķirts speciāls stāvlaukums. Papildus auto klubu vadītājiem lūgums aizpildīt anketu par visiem pārstāvjiem:
www.japcar.lv/home/japmeet_2010_klubiem/
Dalībnieka auto jāpārstāv kāds no Latvijas japāņu auto klubiem vai arī jāatbilst kādai no kategorijām: sporta auto, tūninga auto, restaurēts klasisks auto, kopts VIP stila auto vai vienkārši rets un interesants japāņu auto. Automašīnām jābūt nomazgātām, koptām un tīrām. Dalībniekiem, kuri piedalīsies treniņos, ir jāpārliecinās par sava transportlīdzekļa tehnisko drošības stāvokli, kas tiks trases teritorijā pārbaudīts pirms dalībnieks dosies trasē. Īpaša uzmanība tiks pievērsta bremžu sistēmai, vadītāja drošības siksnām un priekšējām durvīm. Trasē aizliegts iebraukt ar tehnisko šķidrumu noplūdēm.
Treniņu dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas un jāsedz trases īres izdevumi atkarībā no treniņu disciplīnu dalības skaita, kurā dalībnieks vēlas piedalīties (viena disciplīna - 6Ls, divas - 11Ls, trīs - 15Ls). Tā kā katrai treniņu disciplīnai paredzēts konkrēts laiks, dalībnieku skaits tajās ir ierobežots. Treniņu dalībniekiem obligāta autosportam derīga aizsargķivere (uz vietas ierobežotā skaitā būs iespējams izīrēt), trasē jābūt piesprādzētiem, kabrioletu jumtiem paceltiem. Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu auto, tā tehnisko stāvokli, savām darbībām un darbības sekām. Treniņu dalībniekiem sacensību dienā būs jāaizpilda reģistrācijas forma, ar savu parakstu apliecinot, ka piekrīt pasākuma un drošības noteikumiem.

Pasākumu atbalsta:

WESS Motors, eparts.lv, PR Autocentrs, vissok.lv, SAN Motors, Nippon Auto, If Apdrošināšana, AD REM auto, Norde, Skandi Motors, Decal.lv, Monster Energy, Black&Silver Partybus, Park&Party, ZL.LV, Aura auto, VissPlusā.lv

Tiekamies pirmajā Latvijas japāņu auto saietā!


Sīkāk:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
http://www.japcar.lv

Papildus informācija sekos!
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >