japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form


Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta


Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2020 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Austrumeiropas drifts Rīgā, 15.jūnijā

Šī gada 14 - 15 jūnijā Rīgas "Biķernieku trasē" notiks viens no lielākajiem drifta notikumiem Eiropā - EEDC (Austrumeiropa drifta čempionāta) 3.posms ar naudas balvu 2000,00 USD.

Piedalīšanos apstiprinājuši braucēji no šādām valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva, ASV, Polija, Somija, Zviedrija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina.

Šogad dalībai jau apstiprināts Ryan Tuerck (FD), Pawel Trella, Juha Rintanen (DA), Aleksejs Golovnya (EEDC), Jakubs Pržigonskis un protams vietējo drifteri Jānis Eglīte, Gvido Elksnis un Kristaps Blušs, kuri dos labu konkurenci ārvalstu čempioniem. Pasākums solās būt apmeklēts un skatītīs vairāk nekā jebkad agrāk.

Grafiks:

• piektdiena, 14 jūnijs:
Ierašanās uz sacīkšu trasē no 10:00, brīvie treniņi 12:00-19:00;

• sestdiena 15 jūnijs:
9:00-10:30 Dalībnieku reģistrācija;
9:00-10:30 Tehniskā apskate;
10:45-11:00 sapulce;
11:10-13:40 treniņu sesija;
14:00 - atklāšanas ceremonija;
14:05 - dalībnieku parāde;
14:30 - kvalifikācija;
16:40 - sapulce;
17:00 - Fināls Top 32 EEDC;
19:00 - Apbalvošana;

Biļetes var iegādāties šeit: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/sports/cits/?concert=126788


Organizatori nolēmuši atklāt vēl vienu rūpīgi glabātu noslēpumu - „Formula D" pilots Raiens Turks sestdien startēs ar „HGK" būvēto Fēliksa Bekermana „BMW Kit Car", kas apveltīts ar amerikāņu LS sērijas V8 dzinēju. Turkam, kurš ASV sacensībās piedalās ar Scion FR-S (Toyota GT86) spēkratu, „HGK" automobilis būs interesantas pārmaiņas.

Tomēr vienu Toyota GT86 drifta automobili mēs Rīgā redzēsim, jo šādu spēkratu sev uz šo gadu uzbūvējis iepriekšminētais Jakubs Pržigonskis, kurš Dakaras rallijā startē motociklu ieskaitē. Poļa Toyota apveltīta ar 1000 zirgspēkus attīstošu 2JZ dzinēju no Toyota Supra automašīnas.Ņemot vērā, ka līdzīga jauda ir arī somu zvaigznei Rintanenam, polim Trelam un mūsu pašu Ventam Pečakam, var atzīt, ka Biķerniekos līdz šim vēl nebūs startējuši tik daudzi automobiļi ar teju 1000 zirgspēkiem. Nekur tālu ar saviem 786 zirgspēkiem neatpaliek arī Kristaps Blušs. Latviešu favorītu Jāņa Eglītes, Gvido Elkšņa un Elvija Ķeža drifta spēkratiem zem dzinēja pārsegiem slēpjas vien ap 500 zirgspēkiem, tomēr viņi centīsies pierādīt, ka ar tiem pilnībā pietiek, lai konkurētu ar teju divas reizes lielākām jaudām.

Uz doto brīdi savu dalību sacensībām apstiprinājuši jau vairāk nekā 30 braucēji, kuru starpā ir tādi interesanti piloti kā Rintanena komandas biedrs Pasi Koliseva, kurš startēs ar Toyota Celica automobili. Priecē arī igauņu kaimiņu aktivitāte, jo no viņu puses saņemti jau seši pieteikumi. Tikpat šobrīd reģistrējušies arī latviešu braucēji, tomēr zināms, ka vairāki piloti, kas visdrīzākais startēs EEDC, vēl nav paspējuši apstiprināt savu dalību. Tādējādi sagaidāms, ka sestdien uz starta izies ap 40 augsta līmeņa braucēji.

Uzmanību visiem skatītājiem - pirmās 1000 biļetes uz 15. Jūnija EEDC posmu Biķerniekos iepriekšpārdošanā pieejamas par tikai 5 latiem. Tiem, kas vai nu sestdienā netiek, vai arī vēlas izbaudīt augsta līmeņa driftu divas dienas pēc kārtas, būs iespēja par divu latu ieejas maksu vērot oficiālos treniņus piektdienā.

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >