japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Autoklubu kartinga turnīrs 2012 pavasaris


31. martā, Ātruma cilts hallē, Japcar.lv autoklubs aicina visus Latvijas autoklubus piedalīties un pierādīt savas iemaņas un ātrumu uz trases ‘’Autoklubu Kartingu Turnīrs 2012- pavasaris’’ !


Šī ir lieliska iespēja visiem auto mīļiem un entuziastiem aizstāvēt savu klubu uz trases. Atrisināt mūžīgo strīdu, kuras markas auto ātrāks un labāks, nesanāks, bet savu individuālo un kluba godu par ātrāko un veiklāko braucēja titulu varēs aizstāvēt!

‘’Autoklubu Kartingu Turnīra’’ programma :
13.00 – 13.30 Komandu reģistrācija
13.35 – 13.45 Dalībnieku sapulce
13.45 – 17.00 Sacensības
17.20- Apbalvošana
Apbalvošanas laiki var mainīties !


Mēs aicinām pieteikties visus autoklubus, gan tos, kam kartings ir jauna pieredze, gan tos, kas trasē jūtās kā mājās, jo interesanti būs visiem, un katram tiks dota iespēja uzstādīt savu ‘’lidojoša’’ apļa laiku, stāties uz starta taisnes un pierādīt sevi uz trases starp daudziem citiem braucējiem. Pieteikto komandu limits ir 15 komandas! No 1 autokluba maksimālais komandu skaits- 2 komandas.
Komandā- 2 kungi un 1 dāma.


Sacensību nolikums un punktu skaitīšanas sistēma –
http://www.japcar.lv/home/images/docs/akt_2012.pdfDalības maksa no komandas – 37 Ls
Dalības maksu veicot informācija saņēmējam - ''Kartinga Turnīrs''/Autoklubs kas maksā''

Maksājumu veikt uz Swedbank kontu. Kontu iespējams iegūt atsūtot pieprasījumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotuNB! Komanda tiek iekļauta apstiprinātajā sarakstā tikai pēc maksājuma saņemšanas!
Saraksts būs pieejams www.japcar.lv. Maksimālais skaits- 15 komandas!Kontaktpersona - Inese/ 26453443/ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par balvām paldies mūsu atbalstītājiem – ZL.LV, Fitnesa klubu tīklam Atlētika, Atpūtas un izklaides centram Fantasy park, Krown pretrūsas apstrādei, WESS Toyota centram, Double Sun skaistumkopšanas salonam, Latvijas ielu spēļu federācijai, Zemo cenu diennakts autoservisam- Oranž Garaž
Par enerģisku noskaņu rūpēsies- Ar mani atkal runā kaijas
Par kartingu turnīra mājvietu- paldies Ātruma ciltij!
Par informatīvo atbalstu paldies – iauto.lv un Autoziņas FM.


Veiksmīgus Startus !

Atzīmēties, ka būsiet šeit: http://www.draugiem.lv/ev/18380723/ -> Lasīt forumā
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >