japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
DrinkMe Drag Meeting
drinkme drag meeting, sabi 26. aprīlī Biķerniekos notiks Latvijas Dragreisa čempionāta 1. posms "DrinkMe Drag Meeting"

->Diskusija forumā

Rīga, 2009. gada 20. aprīlī
Informāciju sagatavoja Ilze Fridrihsone, žurnāla Forsāža galvenā redaktore

Jau 26. aprīlī Rīgā, Biķernieku trasē tiksies pašas ātrākās Latvijas automašīnas, lai cīnītos par uzvarām Latvijas Dragreisa Čempionāta un sacensību sērijas "DrinkMe Cup" 1. posmā - sezonas atklāšanas sacensībās "DrinkMe Drag Meeting".
Sacensību starplaikos dragreisa fanus un skatītājus sagaida dažādi aizraujoši šovi un pārsteigumi. Drifta paraugdemonstrējumus veiks vienīgā drifta braucēja-sieviete Kristena tandēmā ar titulēto Jāni Lambertu. Būs iespējams apskatīt auto entuziastu kluba vabole.lv izstādi un vērot pat "vaboļu dragreisu". Skatītāji varēs iegādāties īpašus suvenīrus un T-kreklus ar dragrace simboliku. Sacensību noslēgumā vadošā uguņošanas un specefektu firma Petarde piedāvās krāšņu uguņošanu.

Sacensības solās būt īpaši aizraujošas, jo on-line reģistrācijā savu dalību pieteikuši visi pagājušās sezonas ātrākie braucēji, kuri jaunajai sezonai ir īpaši gatavojušies. Dragrace čempions Ilmārs Zausajevs savu "Audi Carbon Destroyer" aprīkojis ar bremzēšanas izpletni, tādējādi sola Latvijas skatītājiem demonstrēt to, ko dragrace fani var redzēt vien ārvalstīs vai mūsu kaimiņvalstu labāko braucēju izpildījumā. Uzvarētāja godu centīsies aizstāvēt arī citi iepriekšējās sezonas līderi - Raimonds Burakēvičs ar slaveno Opel Corsa, Agris Biezais ar pārbūvētu BMW E30 un Māris Ozoliņš ar jauniem rekordiem paredzēto EVO Prospeed. Ievērojamus uzlabojumus veikuši arī citi braucēji, tāpēc varam solīt izcilu konkurenci.
Sezonas atklāšanas sacensību uzvarētājiem īpaša dizaina kausus izgatavojusi Apbalvojumu darbnīca, kā arī paredzētas vērtīgas balvas no boulinga un izklaides centra "Fantasy Park" un citiem sponsoriem. Atraktīvākais riepu kūpināšanas šova dalībnieks saņems balvu 100 latu vērtībā no firmas Rubbers.lv.

Interneta lapā www.forsaza.lv jau savlaicīgi ir iespēja pieteikt savu dalību sacensībās, iepazīties ar sacensību nolikumu, čempionāta punktu skaitīšanas sistēmu, handikapa noteikumiem, kā arī visas sezonas garumā sekot līdzi aktualitātēm un jaunumiem.
Dalībnieku reģistrācija sacensībām 25. aprīlī Biķerniekos no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00. Tehniskā apskate 26. Aprīlī no plkst. 7.00.
Skatītāju ieejas biļetes iespējams iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Biļetes cena iepriekšpārdošanā - 7 LVL, bet pasākuma dienā pie ieejas - 8 LVL.
Ieeja skatītājiem no plkst. 14:00, sacensību atklāšana plkst. 16:00.

Uz tikšanos jau šo svētdien Biķerniekos!

Pasākuma ģenerālsponsors - enerģijas dzēriens "DrinkMe", Drošības auto nodrošina WESS Select, sacensības atbalsta Latvijas Mūzikas Kanāls, vīriešu aromāts Lamborghini, European Hit Radio, OHO.lv, easyget.lv, EKO Polise, Getaway.lv, VPZDU Racing, DelfiAuto.lv, BMWPower.lv, MotoPower.lv; Vabole.lv, Vipi.lv, Postfactum.lv, Travelnews.lv, Motors24.lv, Dāvanu serviss, Petarde.lv; Ādažu čipsi EGO; Paleto.lv, Rubbers.lv, Cinamon, NR Data, SEMS, Corporate, Motul un Apbalvojumu darbnīca.

Žurnālisti var akreditēties pasākumam, sūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
Sīkāka informācija www.forsaza.lv, e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

DrinkMe Drag Meeting, dragrace
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >