japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form


Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta


Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2020 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Šogad autoklubu boulinga turnīra 2.vietas ieguvēji Japcar !!!
btak, boulings, boulinga, turnirs, autoklubu, autoklubiem, 2009, 6, japcar, japcar.lv Šogad jau 6to reizi pēc kārtas novembrī, Helix un Mazda klubs aicina visus aktīvos autoklubus piedalīties Boulinga Turnīrā, kas nemainīgi notiekās Toss boulinga Hallē. Šis gads nebija arī izņēmums mums, jau oktobrī sākām mētāt bumbas un cītīgi trenēties, jo pagajušā gada sasniegums 8. vieta bija jauzlabo. Cīņa par tikšanu komandā bija smaga, taču beigu beigās izdevās atrast kopsaucēju un uz starta taisnes kāpa 7even,Panterinja,Marex,Bo un Pusdzīvais. Bijām gatavi 7dienai, bet vai 6dienai ? :DCik atceros saruna bija tāda, kad 6dienas vakarā(7dien notiek turnīrs), neviens nelieto, atpūšās un gatavojās spēlei... Yeah right :D

Kā no skaidrām debesīm Bo paziņo, kad 6dienas vakarā šamējais spēlējot Shinshilaa.... pff... Let the party begin :) Vienīgais, kurš no komandas bija skaidrā rītam austot bija treneris(es, Benciks :D) Mūsu komandas kapteinis paspēja koyota izkauties, uztaisīt pāris robus sev pirkstos, kad gāju gulēt domāju nu ir ziepes, šitādā lupatā visus aizvadīju uz mājām. Labi, kad vēl atcēlās afterparty pie Bo kādos 6 no rīta. Tad vispar būtu sūdi vairāk nekā piektajā gadā :D

Lai kā arī būtu bijis sarunāts mums bija uz kādiem 16:00 jātiekās pie Toss halles. Par brīnumu gandrīz visi ieradās laikā, paspējam aplīmēt citus autiņus, paēst iekš lido un bijām gatavi lielajam startam.

Pirmā spēle bija ne gluži tāda kādu mēs bijām cerējuši, vienīgais marex mūs nepievīla un sagāza ne pa jokam. Taču ar to mēs nebijām salauzti un otro spēli uzsākām ar lielu apņēmību, kas arī atspoguļojās rezultātos, strike bija tas deva mums stimulu cīnīties, uz neko lielu mēs necerējām. Doma bija galvenais tikt 10niekā, un baigi forši būtu ja uzlabotu pagājušā gada rezultātu. Pēc pirmās kārtas pie mums pienāca Desa no 200sx komandas un izrādījās mums bija identiski rezultāti 646 :D (pagājušogad mēs bijām vienu vietu zem viņiem par pāris punktiem). Joprojām cerējām tikt augstāk par 8.vietu. Otrā spēle bija cita runa, un ķegļi krita viens pēc otra, kas lika domāt, noteikti esam tikuši desmitniekā :)
Sākoties apbalvošanai, bija cerība, kad Marex varētu kādu kausu izcelt un Sikaa bija līderos sievietēm pirmajā kārta ar 181, kas deva pamatotas cerības uz 1.vietu kopsumma. Taču uz komandas kopvērtējumu neviens necerēja. Kad nosauca trešo vietu bija skaidrs esam iekšā, un 2.vieta bija pilnīgs pārsteigums, varējām cīnīties arī par 1.vietu, bet ir prieks par Subaristiem, kas izcīnīja godpilno 1.un 3.vietu !

Protams neiztikt bez afterparty, kas pēc 6dienas nakts priekiem bija vairāk realitātes šovs, kurs pirmais atlūzīs... :) Uzvarēja Blondā, par to arī viņai liels Mca :* :) Liels Paldies organizatoriem ,īpašs paldies Helixam, atbalstītājiem un lieliskajai komandai, tā turēt !!!

Uz Tikšanos pēc gada !!!

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >