japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
2014.gada Dragreisa Kalendārs


Tuvojas jaunā Latvijas dragreisa čempionāta sezona un ir zināms 2014. gada sacensību kalendārs.

Kā atklāj sacensību organizatori, šogad tiek aktīvi strādāts pie tehniskiem uzlabojumiem pasākumu laikā, kā arī pie ārvalstu dalībnieku piesaistes. Savu dalību sacensībās jau šobrīd ir pieteikuši dalībnieki no Somijas, Igaunijas, Lietuvas un pat Zviedrijas.

Viens no Latvijas dragreisa jaunumiem šogad ir kopīgs čempionāts ar Lietuvu. „Mūsu mērķis ir attīstīt dragreisu plašākos apmēros, un sadarboties ar Igaunijas un Lietuvas dragreisa organizatoriem, apmainoties ar pieredzi un organizējot kopīgus čempionātus’’, komentē sacensību direktore Ieva Čerņajeva.

’Īpaši vēlamies pateikties Ventspils domei, un atbalstītājiem: Sia ‘’Best Līzings’’ un ‘’Aldaris’’, par sadarbību! Vēlamies piebilst, ka sacensības 2-3. Augustā Ventspilī norisināsies pilsētas svētku ietvaros- tādēļ ikviens skatītājs šajās dienās varēs izbaudīt Ventspils pilsētas svētku programmu un klātienē aplūkot jaudīgākās Baltijas automašīnas!’’ stāsta sacensību organizatores.

2014 gada sacensību kalendārs:

31.maijs- 1.jūnijs: Igaunija, Haapsalu
14-15 jūnijs: Lietuva, Kazlu Ruda
6.jūlijs: Biķernieki
2-3.augusts Ventspils
6.septembris: Biķernieki

Visa informācija par 2014. gada Latvijas Dragreisa Čempionāta norisi un dalībniekiem ir atrodama mājaslapā http://www.drag-racing.lv.

Ikviens interesents varēs klātienē iepazīties un uzzināt visu saistībā ar šo sporta veidu izstādē ‘’AutoExotica 2014’’, kurā būs izveidots dragreisam veltīts stends.

Oficiālas dragreisa sacīkstes Latvijā notiek jau kopš 2005. gada. Pēdējo gadu laikā Latvijā dragreisa popularitāte ir strauji augusi un sacīkstes klātienē apmeklē no 3000 līdz 7000 skatītāju. Sacīkstēs piedalās no 40 līdz 90 dalībniekiem. Čempiona tituls 2013. gadā tiks izcīnīts ieskaites klasēs PRO A, PRO B, Unlimited, PRO Street, savukārt kausa ieguvēji tiks noteikti Street Modified, Street un Handicap klasēs.

 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >