japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
Drifta kausa otrais posms
Sestdien, 2.jūnijā Biķernieku sporta bāzes lielajā trasē notiks jau otrais Lāčplēša alus Latvijas Drifta kausa posms.Atšķirībā no pirmā posma šoreiz Street un ProAm braucēji sacentīsies lielajā trasē- tātad lielāks ātrums un, protams, vēl vairāk adrenalīna.
2. jūnijā uz starta redzēsim jau visus pirmā posma braucējus plus vēl jaunos sportistus, it sevišķi ProAm klasē, jo daudzi sportisti tehnisku iemeslu dēļ nepaspēja savus auto sagatavot pirmajam posmam.
Organizatori būs parūpējušies gan par labu laika pavadīšanu un lielisku vasaras sezonas atklāšanu, gan bezmaksas piepūšamajām atrakcijām no 1188 un dažiem pārsteigumiem, konkursiem.
Šoreiz vēl vairāk dalībnieku, lielā trase, vasaras sākums, saulains laiks, daudz dūmi, pārsteigumi no organizatoriem un tas viss jau pēc nedēļas Biķerniekos.

Jaunajiem dalībniekiem- Street klasē var piedalīties jebkurš interesents, kuram ir aizmugurējās piedziņas mašīna, kā arī 2 dalībniekiem ir iespēja braukt ar vienu mašīnu, tikai atsevišķās ieskaitēs. Visa informācija oficiālā pieejama www.laf.lv sadaļā drifts. Un vēl- visiem dalībniekiem, kuri pieteiksies līdz 2012.gada 1. Jūnijam 12:00 lieliska iespēja no riepu un disku centra R1- riepu montāža pasākuma dienā bez maksas.
Latvian Drift Cup 2.posms sāksies 14:00 pasākuma aptuvenais ilgums līdz 20:00, ieeja skatītājiem no 12:30.

Pirmās 500 biļetes tikai 4 Ls- biļetes nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās.

Biļešu cenas:
• Parastā biļete pieaugušajiem: 4 Ls
• Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. un pensionāriem: 2 Ls
• Bērniem līdz 9.g.v. ieeja bez maksas
• Invalīdiem (uzrādot invaliditātes apliecību) ieeja bez maksas
• Dalībnieku parka biļete: 7 Ls (dalībnieku parka biļetes būs iespējams iegādāties uz vietas pasākuma dienā)
Vairāk informācijas par pasākumu www.prodrift.lv un www.lda.lv

Un protams, visa jaunākā informācija par un ap pasākumu http://www.facebook.com/pages/Latvian-Drift-page/167663706654692
Seko līdzi mums Facebook un esi viens no tiem, kam būs lieliska iespēja tikt pie dalībnieku parka biļetēm, gan konkursu, gan izložu rezultātā un vēl lieliska iespēja tikt pie ieejas biļetēm klausoties Capital FM, kur katru dienu tiks izlozētas ieejas biļetes uz pasākumu sākot jau no 28.maija.

Ģenerālsponsors Lāčplēsis. Atbalsta: Midland, R1, Red Bull, Oficiālais radio Capital FM, Oficiālais auto pārstāvis Inchcape BM AUTO, Ātruma Cilts, Optisports, Auto Port, prodrift.lv BMWpower.lv, balticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, www.decalfx.lv, Black Daddy klubs, Degviela, Crocs, United Press, Oficiālā televīzija Kanāls2, Vējstikli, Tavs Auto, City Fitness, Peltor, Apsardze "BERKUTS"
 
< Iepriekšējais raksts   Nākamais raksts >