japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2018 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

Toyota yaris 1.4 d4d turbo upgrade
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus
Autors Vēstule
martiny
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 18

ZiņaZiņots: Piek Feb 02, 2018 12:04 pm    
Admini jūs tak ziniet, ka postos ir jārunā pa tēmu, šeit daži ir kas to neievēro.
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
soulfreak
motorists

Ziņas: 5425
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Piek Feb 02, 2018 6:24 pm    
ParaTr00per rakstīja:
soulfreak rakstīja:
Just leave it as it is! Laughing

penža, netraucē jaunietim sapņot! :shura:

Kā teiksi, opi! :shura:

Jā, es tūlīt sevi un trooperu izdzēsīšu Laughing :emo:

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Piek Feb 02, 2018 10:34 pm    
soulfreak rakstīja:
ParaTr00per rakstīja:
soulfreak rakstīja:
Just leave it as it is! Laughing

penža, netraucē jaunietim sapņot! :shura:

Kā teiksi, opi! :shura:

Jā, es tūlīt sevi un trooperu izdzēsīšu Laughing :emo:

Tas tev laikam pieņemami, labāk palīdzi, nevis smejies un pie tam bezjēdzīgi.
njakts
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 55

ZiņaZiņots: Pir Feb 05, 2018 11:34 am    
martiny rakstīja:

Nu labi ja tā, nu ja lieku specigaku turbinu, var jau ari tak taisit uz šo standarta
Principu, bet tikai nebūs tā asuma, jo kamer turbina trasi piepildis ar spiedienu attiecigo kas nepieciesams sēnei

vai es kaut ko nesaprotu, vai Tu... vienalga sēne būs ar vakumu vai spiedienu, izmaiņas, cik ātri turbīna saražos spiedienu nebūs.. tā sēne ir lai ierobežotu spiedienu nevis lai saražotu, pēc defaulta, kad sēnei nav ne spiediena ne vakuma (tip tukšgaita) turbīna stāv max spiediena režīmā, tb visas izplūdes gāzes tiek laistas caur turbīnu. kad tiek sasniegts vēlamais spiediens sēne sāk sēņot un daļu izplūdes gāzu laiž garām turbīnai (wastegate variants) vai izmaina leņķi kādā gāzes ieplūst turbīnā (vnt gadījums)

ja es kļūdos, tad palabojiet

un kas ir spēcīgāka turbīna? tip lielāka? ar lielāku asums būs vēl mazāks...
martiny
Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Pir Feb 05, 2018 7:11 pm    
njakts rakstīja:
martiny rakstīja:

Nu labi ja tā, nu ja lieku specigaku turbinu, var jau ari tak taisit uz šo standarta
Principu, bet tikai nebūs tā asuma, jo kamer turbina trasi piepildis ar spiedienu attiecigo kas nepieciesams sēnei

vai es kaut ko nesaprotu, vai Tu... vienalga sēne būs ar vakumu vai spiedienu, izmaiņas, cik ātri turbīna saražos spiedienu nebūs.. tā sēne ir lai ierobežotu spiedienu nevis lai saražotu, pēc defaulta, kad sēnei nav ne spiediena ne vakuma (tip tukšgaita) turbīna stāv max spiediena režīmā, tb visas izplūdes gāzes tiek laistas caur turbīnu. kad tiek sasniegts vēlamais spiediens sēne sāk sēņot un daļu izplūdes gāzu laiž garām turbīnai (wastegate variants) vai izmaina leņķi kādā gāzes ieplūst turbīnā (vnt gadījums)

ja es kļūdos, tad palabojiet

un kas ir spēcīgāka turbīna? tip lielāka? ar lielāku asums būs vēl mazāks...

Heh kapec lielaku trubīna nebus asāka? Tas tak ir atkarīgs no ieplūdes lāpstiņam, tapat ir ari m12 turbiina kura sak pilnvertigi stradat no 2500rpm
Un ir ari tada pati ar nedaudz savadakam iepludes lapstiņam kura saak darbibu no 1850rpm

Šo jautāju nerings meistaram. Šādi izskaidroja, ka tās ir muķiibas ka lielaka buus gurdenaka vai kaa tamlidzigi.
Protams esot vel dažādi apstakli kas var ietekmet.
Tapat vins teica ar man esoso kas ir virsu M09 turbīna maksimalais ko es varetu likt virsu bez citu lietu iejaksanos esot tapati M12 turbīna, uz ta paša principa darbības spiediena.

Kada esot starpiba stapr spirdiena un vakuma sistemas.

Vakuma sistèma esot gudràka. Nosacîti.
Jo senes un n75 dačika darbîbu nosaka ECU. Kas noreage atrak/fiksàk pat ja elektriskais pedalis veic pozitîvu kustibu par 0.01% ecu sàk dod siknàlu pozituvu ari pàrejam visam kas ari ir tas velamais rezultats, turpptetim
Gausa spiediena sistema kas no turbinas outline pie senes pievienots ir pats primitivaks variants un nav tas kam butu jabut, ekonomiskais variants.

Esot specials pàrbuves komplekts apmeram izmaksajot 180euro. Plus ja vel elektrikis esot vajadzigs, bet ka pats izteicas esot iesejam pievienot pasam.
njakts
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 55

ZiņaZiņots: Otr Feb 06, 2018 11:03 am    
nu redz, pats esi visu noskaidrojis.
Ja viss ir tik saulaini un pozitivi, tad jāsāk tik būvēt.

Par vakumu ar pareizu vadību piekrītu, tas protams ir advancētāk, par spiediena variantu. Gribētu redzēt to speciālo komplektu.

Neaizmirsti te publicēt rezultātus ar darbiem, interesē paskatīties, kas no tā visa sanāks.
martiny
Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Otr Feb 06, 2018 11:19 am    
njakts rakstīja:
nu redz, pats esi visu noskaidrojis.
Ja viss ir tik saulaini un pozitivi, tad jāsāk tik būvēt.

Par vakumu ar pareizu vadību piekrītu, tas protams ir advancētāk, par spiediena variantu. Gribētu redzēt to speciālo komplektu.

Neaizmirsti te publicēt rezultātus ar darbiem, interesē paskatīties, kas no tā visa sanāks.

To speciàlo komplektu varot dabût kaut kada chip tuninga firmà rîga, esot populara, nosaukumu vins nosauca bet es neatceros, ja jau neta uzskrietu virsu tad jau atceretos. Uz D burta cik atminos sàkàs.

Nu redzesim, kas sanaks no ta visa.
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2
Lapa 2 no 2