japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2017 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

Toyota Celica GT4

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus
Autors Vēstule
DNiko
Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 2

ZiņaZiņots: Pir Nov 07, 2016 5:13 pm   Toyota Celica GT4  
Esmu nolēmis piepildīt sapni par Toyota Celica GT4 (Gen 6), un esmu vienu atradis, taču viņai ir stūri labajā pusē. Smile
Vēlējos painteresēties vai nebūs problēmas ar pārbūvi... Un kā būs ar rezerves daļām...
Doma ir nopirkt vēl vienu Celicu ar 2.0 un izmantot to kā donoru. Cik es saprotu tad viņai nāksies pārmetināt starpsienu, kas ir starp motoru un salonu.
Un varbūt ir kādi ieteikumi, kam jājievērš lielāka uzmanība viņu pērkot. (Liels speciālists nēsmu, bet man ir bijusi parastā 1.8 Gen6 ar kuru esmu nobraucu 3 gadus un labojis ar savām rokām.) Smile
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
soulfreak
motorists

Ziņas: 5380
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Tre Nov 09, 2016 11:36 am    
Way to go! :super:

Atrodi labu ST205, pievērs uzmanību motoram un transmisijai, protams, rūsai. Un tad jau tik jāatrod vēl donors, no tā vajadzēs starpsienu, reiku, logu tīrītāju mehānismu, lukturus, salonu, spoguļus u.c. sīkumus. Bet IMHO, šis swaps ir diezgan viegls, piemēram, pret Supru.

Lai veicas!

Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 2

ZiņaZiņots: Tre Nov 09, 2016 6:51 pm    
Bet mani uztrauc, ka stūres reika varētu būt savādāka. Jo ja tā ir speciāli GT4, tad būs grūti atrast tādu.
soulfreak
motorists

Ziņas: 5380
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Piek Nov 11, 2016 6:01 pm    
Tur var tikai atšķirties stūres apgriezienu skaits. Uz ātro iemetu epartos kodu, nu cena nav iepriecinoša. Bet es gan izmantotu parastu 6gen Celicas reiku.

te reikas kods 44250-20700

Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Tre Dec 07, 2016 8:48 pm    
salidzini reikas, ja vizuaali vienadas t.i. stiprinajumu vietas, stuures tienja pirksta lenkjis/garums, tad mochii tik virsuu. kvatraam reikas ir iisaakas, laikam lai nejaatu starpasnieku, bet tas vairaak uz garantijaam attiecas un uz muuzhiigo asfaltu un parkingiem. pa latvijas sniegiem dubljiem nevaidzetu uztraukties vispar un tu ar to mashinu nebrauksi 20 gadus. es uz mr2 liku reiku no e30, apzaagjeeju stiprinaajuma vietas, ja nomirst, njem naakamo pa 20 eur un brauc uz nebeedu. dazhi to sauks par gateri, bet pofig Laughing
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
V6er
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 11

ZiņaZiņots: Sv Dec 18, 2016 9:10 am    
kaads sakars raudi ar celicu?!
BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Sv Dec 18, 2016 6:57 pm    
V6er rakstīja:
kaads sakars raudi ar celicu?!

ar "kvatraam" es nedomaaju vecas audi kastes. es visus 4x4 saucu par kvatraam. pasham bija "kvatra" celica Laughing
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus Laiks ir: GMT - 9 stundas
Lapa 1 no 1