japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2018 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

Obd2

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus
Autors Vēstule
martiny
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 18

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 8:14 am   Obd2  
Sveiki.
Man personīgi interesē, kādus obd2 kabeļus izmantojiet diognostikai un varbūt kāds siikak krāmējas ar remap, tad iemetiet linkus kur var nopirkt šādus kabełus, man interesē abi varianti gan fiziskas ecu programmēšanas versija gan tīri uztaisīt testu un kļudu dzēšanu.

Protams iesakiet ari kurš softs labāks diognostikai un kurš priekš remap.

Konkrēti kabelis vajadzīgs toyota yaris 1.4 d4d 2004 hečbeks.

Paldies. Šis man ļoti interesē, mātē google pētiju, bet kaut kā negribās ņemt nezinot kurš darbotos ok un kurš vispār kā tāds ir iesakāms.[/quote]
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
soulfreak
motorists

Ziņas: 5425
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 11:07 am    
Ja grib padziļināti diagnosticēt auto, tad vajag Toyota Techstream programmu un vismaz mini-vci kabeli. Bet ja tikai kļūdas nolasīt, tad jebkurš obd2 rīderis, kas BT savienojas ar telefonu.

Pārprogrammēt vadības bloku? Aizmirsti! Ja jau prasi ar ko pieslēgties, tad līdz programmēšanai ir kā līdz Marsam.
Ja gribas palielināt jaudu, tad brauc pie Karosa vai kāda cita speca, kas ar to nodarbojas ikdienā.

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 11:28 am    
soulfreak rakstīja:
Ja grib padziļināti diagnosticēt auto, tad vajag Toyota Techstream programmu un vismaz mini-vci kabeli. Bet ja tikai kļūdas nolasīt, tad jebkurš obd2 rīderis, kas BT savienojas ar telefonu.

Pārprogrammēt vadības bloku? Aizmirsti! Ja jau prasi ar ko pieslēgties, tad līdz programmēšanai ir kā līdz Marsam.
Ja gribas palielināt jaudu, tad brauc pie Karosa vai kāda cita speca, kas ar to nodarbojas ikdienā.

Toyotam man tas ir kas jauns, vw tadas lietas nevienu reizi esmu darijis.

Tikai bt savienojumu?
Man ir elm327 un cita protokola tikai kabeļnieki.
Vai tad elm327 nevajadzetu darboties uz toyota kabeļ versijai?
soulfreak
motorists

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 12:19 pm    
Ar elm327 vari tikai nolasīt primārās lietas un nodzēst kļūdas. Tieši tik cik vajag, lai nebāztos dziļāk cilvēks bez saprašanas. Derēs jebkurš universālais softs.

Par pārprogrammēšanu kaut kā nespēju noticēt.

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 4:40 pm    
soulfreak rakstīja:
Ar elm327 vari tikai nolasīt primārās lietas un nodzēst kļūdas. Tieši tik cik vajag, lai nebāztos dziļāk cilvēks bez saprašanas. Derēs jebkurš universālais softs.

Par pārprogrammēšanu kaut kā nespēju noticēt.

Jocīgākais jau ir tas ka nestrada elm327. Lai gan protokoli nosacīti atbilst,
soulfreak
motorists

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 6:07 pm    
Tu pat neproti palaist softu un kabeli, tad kāda vēl runa par remapu?

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 6:18 pm    
nu tad speciālists, brauc ciemos un iedošu to, kas man ir un palaid. Runāt jau mēs gudri esam.
Palīdzējis būtu, nevis zākājis, šis tak skaitās palīdzības forums ne tā?
Te tādi umņiki, paši kadreiz pilnīīgas 0 bijušī, un te tagad sprēgā, lai ved pie speciālistiem, daudzi laikam jo projām nerubī kas ir "palīdzības forums".

Šeit esmu reģistrējies tika tāpēc, lai izprastu toyotas sistēmu un mazdas.
Iemācijies pats, nevis dzenāt pa pasauli rinķī pie "spečukiem"

Man induviduālais princips: "parastie servisi ir fufeļi" atzīstu tikai dīlercentrus.
Persõnīgi pa 11gadiem no savām 4 mašīnām esmu tikai vienu dzinis uz servisu, jo pats netiku galā, dēļ nezināšanas.

Kā jau teicu ar toyotu neesmu kramējies.
Mans lauciņš vw, audi, volvo, ford, renault.
soulfreak
motorists

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 7:11 pm    
Šeit nekur nav minēts, ka šis ir palīdzības forums! Es jau iepriekš minēju, kas Tev vajadzīgs, ja neproti lasīt, tad tā ir Tava problēma! Man nav laika braukāt apkārt un mācīt...

Pilnīgi viss ir internetā, tikai jāmāk ir atrast.

Starpcitu, forumos, kur sniedz palīdzību, par to ir jāmaksā, nevis jāčīkst, ka kaut kas neiet. Arī es pats maksāju par to, lai iegūtu vajadzīgo info + softu ar ko strādāt.

Citāts:
Ja grib padziļināti diagnosticēt auto, tad vajag Toyota Techstream programmu un vismaz mini-vci kabeli.

https://www.ebay.de/itm/16Pin-VCI-Diagnose-Interface-Scanner-OBD2-TIS-Techstream-v10-30-29-fur-Toyota/112371396785?hash=item1a29db70b1:g:2M4AAOSwSypY8e-w

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Sest Jan 27, 2018 7:31 pm    
soulfreak rakstīja:
Šeit nekur nav minēts, ka šis ir palīdzības forums! Es jau iepriekš minēju, kas Tev vajadzīgs, ja neproti lasīt, tad tā ir Tava problēma! Man nav laika braukāt apkārt un mācīt...

Pilnīgi viss ir internetā, tikai jāmāk ir atrast.

Starpcitu, forumos, kur sniedz palīdzību, par to ir jāmaksā, nevis jāčīkst, ka kaut kas neiet. Arī es pats maksāju par to, lai iegūtu vajadzīgo info + softu ar ko strādāt.

Citāts:
Ja grib padziļināti diagnosticēt auto, tad vajag Toyota Techstream programmu un vismaz mini-vci kabeli.

https://www.ebay.de/itm/16Pin-VCI-Diagnose-Interface-Scanner-OBD2-TIS-Techstream-v10-30-29-fur-Toyota/112371396785?hash=item1a29db70b1:g:2M4AAOSwSypY8e-w

Es ari labprāt maksātu par sakarīgu informāciju.
Kā arī butu gatavs ziedot foruma uzturēšanai, kā arī iesaku forumu hostēt citur jo dotajam
Hostingam ir lēns atrums vai tai pašā laikā nav optimizēts foruma cms.
Paldies par infomāciju.
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus Laiks ir: GMT - 9 stundas
Lapa 1 no 1