japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv
© 2020 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 
 
Mārtiņa riepu serviss - lietotas riepas

 
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Pārdod daļas
Autors Vēstule
Mracemir
Jauniņais
Jauniņais


Ziņas: 29

ZiņaZiņots: Tre Dec 25, 2019 8:05 pm   Mārtiņa riepu serviss - lietotas riepas  
Piedāvājam plašu lietotu riepu izvēli. Kaut lietotas riepas nav pats drošākais risinājums, ir gadījumi, kad tas ir efektīvākais. Ja autovadītājs vēlas ieekonomēt šādā veidā, ir svarīgi atrast uzticamu pārdevēju. Lai novērtētu lietotas riepas, jāpārbauda to protektora dziļums un riepu vecums. Te sākas problēmas. Protektoru var novērtēt “uz aci”, bet par riepu vecumu jāuzticas pārdevējam.

Riepu nobraukums nav vienīgais faktors, kas tām liek zaudēt kvalitāti. Negatīva ietekme ir arī ilgai dīkstāvei. Tā ir īpaši kaitīga, ja riepas uzglabā nepiemērotos apstākļos – vietā, kur ir neatbilstošs mitruma līmenis, krasas temperatūras svārstības, daudz saules gaismas un citi faktori. Slikti uzglabātas, lietotas riepas strauji bojājas, kad ar tām sāk braukt. Jāatceras, ka arī labi uzglabātas riepas dils vairāk, ja šoferis mīl ātri braukt, strauji bremzēt un ir vajadzība regulāri pārvadāt smagu bagāžu.

Kad pērkat lietotas riepas, vajag labi apsvērt ieguvumus un potenciālos zaudējumus. SIA “Mārtiņa riepas” servisa speciālisti godprātīgi konsultēs ikvienu klientu un palīdzēs atrast piemērotāko variantu katra individuālām vajadzībām. Mārtiņa komandai ir daudzu gadu pieredze ar dažādiem klientiem un laba sadarbība ar uzticamiem lietoto riepu piegādātājiem. Gaidām Jūs mūsu veikalā, adrese Lietuvas šoseja 8, Jelgava.

Vairāk informācijas mājas lapā!

https://martinariepas.lv/riepas-un-diski/lietotas-riepas/
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Pārdod daļas Laiks ir: GMT - 9 stundas
Lapa 1 no 1