japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2017 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

LEXUS IS 220

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus
Autors Vēstule
MikeStokes
Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 1

ZiņaZiņots: Piek Mar 03, 2017 11:41 pm   LEXUS IS 220  
Labvakar.
Manā īpašumā ir lexus IS 220 2006 gada.
Iegādājoties auto, bija bez defektiem utt, Vin nummurs tīrs, viss lieliski.
Bet mēnesi pēc iegādes nosvila ksenona bloks. Mainot bloku servisā atklājās, ka pasažieru puses lukturis ir cietis negadījumā, ticis ūdens iekšā.

Lukturi salīmēja, bloku jaunu ielika, bet pēc mēneša, pusotra? tā pati problēma. Lukturis aizsvīdis, tuvās gaismas ksenons nedeg, atkal noteikti bloks jāmaina.

Ko darīt? Vai var likt donora lukturi no UK auto? Tiem lukturiem gaismas staru augstumi nebūs savādāki?
Ar šādu bojātu lukturi var braukt, ja tur ūdens iekšā, vai labāk ne, jo var vēl kas nosvilt?

Paldies par palīdzību jau iepriekš!
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
MrJanch
Brigadieris
Brigadieris

Ziņas: 456
Atrašanās vieta: Rīga

ZiņaZiņots: Pir Mar 06, 2017 8:51 am    
Lukturi gan jau ka var salīmēt, bet tad visticamāk viņš jāizjauc pilnībā un jāatrod visas plaisas.

Ņem tikmēr ārā ksenonu, liec parastās spuldzes.

UK lukturiem stars paredzēts braukšanai pa otru pusi, augstums būs tāds pats, bet stars savādāks, kādu brīdi gan jau ka var tā braukt ja nekā cita tev nav.

njakts
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 50

ZiņaZiņots: Piek Mar 24, 2017 12:40 pm    
Iebāzt xenona lampaa parastaas spuldzites varetu but lielāks čakars nekā ielikt ne-xenona lampu... Ko es ieteiktu - paņemt angļa lampu, izjaukt abas un nomainit optiku ieliekot savu un korpusu izmantot no angļa.
Otrs- ja lampa ir noslēgta pilnigi hermetiski, tad vina sviidiis liidz veemienam un neko neizdariisi, ventilaciju vajag. To es saku, ja kāds līmējot ciet plaisas ir aizlimejis ciet ari caurumus kuriem tur jaabuut (parasti uz viņiem ir uzmaukta kkāda gumija, bet var arī nebūt)
Ja mitrumu nevari dabut ara, ir dzirdets, ka ieliek lampā vairākus mitruma uzsuuceejus (tos mazos maisiņus kas ir kurpju kastēs) esmu jaucis arī oem lampas kur tāds mitruma uzsucejs ir mazaas cigaresu pacinas izmeeraa...
Kā tieši tiek nokauts xenona bloks ar mitrumu man ar nav isti skaidrs, jo tam butu jabut pasargatam no mitruma.
Un vēl- iespejams xenona un ne xenona lamps korpuss ne ar ko neatskiras un iespejams vari xenona optiku ielikt parastajaa lampaa. Šaja gadijuma butu labi izmantot stiklu no originalas xenona lampas, jo uz tas ir markejums par spuldzes tipu(xenona) un virzienu (lhd vai rhd). No musu teh.apskates viskautko var sagaidiit...
Iisaak sakot - lai veicas... Ja ir kāds jautajums -jautā, es ar lampām esmu diezgan krāmējies..
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Toyota / Lexus Laiks ir: GMT - 9 stundas
Lapa 1 no 1