japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

Eļļas dačiku pievienošana

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> D-I-Y
Autors Vēstule
BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Pir Jun 02, 2008 12:54 pm   Eļļas dačiku pievienošana  
Lūdzu padalieties pieredzē, kā vislabāk pievienot eļļas sensorus (spiediena un temp) ? Pagaidām esmu nolēmis pasūtīt sandwich sensoru adapteri - http://www.deftracing.com/pros....._plate.htm

Vēl man mājās jau ir sandwitch adapteris priekš ārējā eļļas dzesētāja, bet tas ir vēl vesels lērums naudas un temp dačiks vismaz parādīs vai vispār to eļļas dzesētāju vaig..

citi liek stock eļļas temp sensora vietā, bet tāgalīgi nav labākā vieta, atrodas bloka augšpusē, un vēl jāliek pagarinošā truba un T adapteris, etc.

problēma slēpjas faktā, ka spiediena sensors ir LIELS un SMAGS (imho kaadi 400grami), un ja cilvēki runā ka bloks var ieplīst, es vēl domāju vai tik tas sandwich adapteris arī nevar ieplīst. sensors - autometer 2242:

Pēdējo labojumu veicis BriinumsBo Otr Jun 03, 2008 11:27 am; pavisam labots 1 reizi
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
Renegāts*
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 17

ZiņaZiņots: Pir Jun 02, 2008 1:47 pm    
man s14 ir sandvichs + eljas t un spiediens, ideaali, iemonteet kaa 2x pirkstus apmiizt.

eljas spiediena datchiks gan taads paliels un ieliida liidz ar. paaris mm un buutu kkas jaadomaa. peec izskata taads kaa bildee. 400g vinsh tocna nesver Laughing

datchiku novietojums man liekas arii ljoti ok. ar bloku runaa ka var iebaukt auzaas, ja stipri pievelk. katraa zinjaa dzudz labaak nekaa likt kkaadu T veida zaru blokaa. te t datchiks tieshi eljas pluusmaa un taa.
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

ZiņaZiņots: Pir Jun 02, 2008 6:01 pm    
ok, riit jaaiemauc ganiibu dambii un mosh veel kautkur, varbuut ka riigaa var dabuut, negribas 2 nedeeljas gaidiit..
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
jnk
motorists

Ziņas: 769

ZiņaZiņots: Otr Jun 03, 2008 10:30 am    
turbo celicai stockā nav elljas radiators?
a tā jau - liec tik iekšā tos datčikus sandvičā.
kas tieši tev trūkst, nesapratu? pats sensors?

BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

ZiņaZiņots: Otr Jun 03, 2008 10:47 am    
trūkst sandvičs priekš sensoriem. man ir tāds, kas domāts priekš kūlera pievienošanas, viņam pa diametru eļļa neplūst cauri, bet pa 2 caurumiem ārā/iekšā, tā ka ir obligāti jāpievieno trubas (ar kūleri vai bez) un tad varbūt pa vidu kautkur.. pirms n mēnešiem nopirku steigā un vakar ablomījos. ir iespējas latvijā dabūt tādu kā rādīju?
jnk
motorists

Ziņas: 769

ZiņaZiņots: Otr Jun 03, 2008 10:54 am    
BriinumsBo rakstīja:
trūkst sandvičs priekš sensoriem. man ir tāds, kas domāts priekš kūlera pievienošanas, viņam pa diametru eļļa neplūst cauri, bet pa 2 caurumiem ārā/iekšā, tā ka ir obligāti jāpievieno trubas (ar kūleri vai bez) un tad varbūt pa vidu kautkur.. pirms n mēnešiem nopirku steigā un vakar ablomījos. ir iespējas latvijā dabūt tādu kā rādīju?

neesu sandviču nekad rokās turējis, bet parasti (vismaz stock risinājumiem) eļļas radiatoram padod tikai daļu no plūsmas, tāka nevajadzētu būt tā, ka tu nevari likt tur zagluškas sensoru izskatā Wink

Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> D-I-Y Laiks ir: GMT - 9 stundas
Lapa 1 no 1