japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

DIY Intercooler sprayer
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> D-I-Y
Autors Vēstule
kraZz
kosmonauts

Ziņas: 716

ZiņaZiņots: Cet Jūl 10, 2008 9:57 pm    
bo jau tāds kā GUDRĪTS Idea
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
BrX
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 56
Atrašanās vieta: Rīga

ZiņaZiņots: Sest Jūl 12, 2008 9:53 pm    
Lai normāli darbotos cik tev vajag, liec droši pogu, un tad tu varēsi spiest cik tev vajag. Vari pat taisīt uz to pašu slēdzi kas tev jau tur ir.
Es visam gadījumam to padarīšanu laistu caur releju. Un varbūt ieliktu arī atsevišķu drošinātāju. Tā būtu labāk.

Un runājot par to lai viņš apsmidzina visu Cooleri. Taisi tā kā viņi oriģināli nāk.

Izloki metāla trubiņu vajadzīgajā formā. Un saurb caurumus cik lielus un cik daudz gribi.
Pirmos urbumus labāk taisi retāk un ne pārāk lielus, jo lielākus caurumus un biežāk vienmēr varēi paspēt iztaisīt.

Es taisītu kaut ko tādu kā tajā pirmajā bildē, lai iet apkārt pa visu Cooleri.

Tagad varbūt tu varētu bišķi pastāstīt kas tev tie par termodačikiem, pie kā tu viņus slēksi, kur dabūji?

Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Sv Jūl 13, 2008 4:16 pm    
termodachiki - thermistors. sasleedzot caur papildus pretestiibu nomeeru voltaazhu ar Arduino mikroplati, kas taalaak nosuuta uz nokia n810. man tak par to savs topiks.meeriishana gan nav nekaada ieksheejaa, shobriid vnk vads, kura galaa sensors un vinju iemaucu kuulerii. jaaizdomaa kas labaaks, bet tagad vismaz redzu aptuveno temperatuuru kaada dzesee vai karsee kuuleri Smile ja atstaaj tukshgaitaa autinju uz 5min, IC temperatuura uzkaapj liidz 80, iespejams vairak, tie termistori +/- preciizi ir tikai lidz 100 graadiem, pectam hz...
par taadu dzeseeshanu kaa bildees arii biju iedomaajies, bet nav ne jausmas kur dabuut taadu konstrukciju - trubu, un kaa izurbt tik mazinjus caurumus :/ un kaa izurbt lai tur nenaaktu aaraa viena maza struukla bet lai sadaliitos uudens maakonii, jo pliks uudens iipashi nedzesee, uudens sadaliishanaas tvaikaa dod vislabaako dzeseeshanu..
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Pir Apr 06, 2009 12:16 pm    
nomira pumpis laikam :/ kaadu laiku uudens truba spiedaas starp haubi un korpusu - blokjeejot uudeni (v.s.šķidrumu) un laikam pumpis neiztureeja pretspiedienu.. kgan man te viskautkas mirst nost, tagad gabariiti ar nedeg, mosh vinjiem kopiigs droshinaataajs..

te redzams, kaads man tagad bija vinjsh uztaisiits ar vairaakaam sprauslaam:

Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> D-I-Y Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2
Lapa 2 no 2