japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2017 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

bloka slīpēšana
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Remonti
Autors Vēstule
tolstij
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 148

ZiņaZiņots: Pir Okt 31, 2011 2:19 pm    
par iestadi gaujas ielaa pirms dazhiem gadiem ljoti daudz sliktu atsauksmju dzirdeets, un forumos lasiits. varbuut ir kas mainijies pa sho laiku. ljoti preciizi strada qualimotors, taja pashaa teritorijaa arii volks, pats kad pa riigu darbojos tad visu vinjiem vedu.
cilindrus boreja vel tads kantoris grencis&co duntes ielaa, ceru ka vinji ir nobankrotejushi, tiem "meistariem" nav sajegas par to ko dara
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
Mozgis
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 75

ZiņaZiņots: Otr Nov 01, 2011 12:03 pm    
29171684 Ikars
bet tagad vinjsh iepeerk kaut kaadas iekaartas vai kaut ko paarkaarto, protams vinjsh pats labaak pastaastiis kad vinjsh var.
Deivids
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 13

ZiņaZiņots: Otr Nov 08, 2011 12:42 am    
Ar tām atsauksmēm par kvalitāti, domas dalās, jo daudzi kas mēģina paši remontēt dzinēju, paši neko daudz nesaprot un tiklīdz kaut kas neaiziet viņi izmet to bloku vai detaļu miskastē un pasaka, ka slikti izslīpēts vai tmldz. Paši nemaz nemāk, pat ar indikatoru izmērīt cilindra diametru. Takā es pats tur strādāju un dienu dienā uztaisām ļoti daudz gan galvas,blokus un kloķvārpstas, tad dīvaini liekas ienākot forumā ,kur reāli atrodas čaļi kam trūkst kvalitātes, bet taja pašā laikā cilvēki no autoservisiem ,kas brauc pie mums 10 gadus dienu dienā, ir viss kārtībā? Kā tā var būt? Ja šis būtu iekšdedzes dzinēju inženieru forums, tad es neko neteiktu.
Vetal
Specnaz
Specnaz

Ziņas: 770
Atrašanās vieta: Riga - Geneva

ZiņaZiņots: Otr Nov 08, 2011 1:04 pm    
Deivids rakstīja:
dīvaini liekas ienākot forumā ,kur reāli atrodas čaļi kam trūkst kvalitātes, bet taja pašā laikā cilvēki no autoservisiem ,kas brauc pie mums 10 gadus dienu dienā, ir viss kārtībā? Kā tā var būt?
Pavisam vienakarshi - shiem nekvalitativiem chaliem ir "nedaudz" augstakas prasibas neka autoservisiem kam tikai vajag lai konkrets Opel Astra bloks kadai majsaimniecei noturetos lidz mashinas pardoshanai

BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Otr Nov 08, 2011 2:01 pm    
kādas ir tās prasības? Shock Laughing nez, man viss apmierina Smile
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
Mozgis
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 75

ZiņaZiņots: Otr Nov 08, 2011 2:06 pm    
tapec ka tu brauc kaa maajsaimniece Laughing
Vetal
Specnaz
Specnaz

ZiņaZiņots: Tre Nov 09, 2011 10:54 am    
BriinumsBo rakstīja:
kādas ir tās prasības? Shock Laughing nez, man viss apmierina Smile
lai butu smuki iepakots, ar rozhu lapinam un karameli Smile

Deivids
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 13

ZiņaZiņots: Tre Nov 09, 2011 6:13 pm    
Vetal rakstīja:
Deivids rakstīja:
dīvaini liekas ienākot forumā ,kur reāli atrodas čaļi kam trūkst kvalitātes, bet taja pašā laikā cilvēki no autoservisiem ,kas brauc pie mums 10 gadus dienu dienā, ir viss kārtībā? Kā tā var būt?
Pavisam vienakarshi - shiem nekvalitativiem chaliem ir "nedaudz" augstakas prasibas neka autoservisiem kam tikai vajag lai konkrets Opel Astra bloks kadai majsaimniecei noturetos lidz mashinas pardoshanai

Tu vispar saproti ko tu raksti? Daudzi Dzineji kurus es esmu slipejis gaujas iela ir krietni jaudigaki par tavejo un vinjiem nekad nekadas problemas nav bijusas. Neiksanu evo 9 ari esam taisijusi blokus( piemers)
Vetal
Specnaz
Specnaz

ZiņaZiņots: Cet Nov 10, 2011 10:39 am    
Deivids rakstīja:
Vetal rakstīja:
Deivids rakstīja:
Tu vispar saproti ko tu raksti? Daudzi Dzineji kurus es esmu slipejis gaujas iela ir krietni jaudigaki par tavejo un vinjiem nekad nekadas problemas nav bijusas. Neiksanu evo 9 ari esam taisijusi blokus( piemers)
Rodas jautajums, kur tu strada un kur ir tie visi krietni jaudigakie dzineji? Kaut kaa nebiju pamanijis ka Latvija butu pilna ar braucosham 600+ Zs mashinam

desa
salami

Ziņas: 500

ZiņaZiņots: Cet Nov 10, 2011 12:09 pm    
Visu taisu tikai gaujas ielaa, esmu arii pie Ikara sliipeejis uz slokas ielas viss ok.
Nav bijushas nekaadas probleemas, ne ar klokjeneem ne ar blokiem un galvaam, cilindrus gan neesmu boreejis..
BriinumsBo
Valdes priekšsēdētājs

Ziņas: 11328
Atrašanās vieta: Miami Beach

ZiņaZiņots: Cet Nov 10, 2011 12:12 pm    
desa rakstīja:
Visu taisu tikai gaujas ielaa, esmu arii pie Ikara sliipeejis uz slokas ielas viss ok.
Nav bijushas nekaadas probleemas, ne ar klokjeneem ne ar blokiem un galvaam, cilindrus gan neesmu boreejis..

nu es borēju gaujas ielā un pietam priekš kaltajiem virzuļiem. pats daudz izstudēju cik un kā un tad ar čaļiem daudz izrunāju, sarēķinājām optimālākos izmērus un viss skaisti - neklab auksti un neķīlē ar Smile
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
Toms M
Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 2

ZiņaZiņots: Tre Jun 21, 2017 11:35 pm   Slipesana.  
Ar bloka izslipesanu uz remonta izmera virzuliem ir vienkarsi. Japanem līdz jaunie virzuli. Pec izslipesanas, virzulim maigi jaslid pa cilindru uz leju no sava svara. Ja virzulis krit ir par daudz izslipets, ja virzulis stav, ir par maz izslipets. Metode ietilpst "obkatka" vai pirmie 2000 kilometru ar ierobezotiem apgriezieniem. Nedaudz lidzigs tests ir pienemams ari klokenes klanu kakliniem, bet tikai ja salem ir blokejosie izcilni kuri fikse sali, ja ne tad labak pec izmeriem. Metodes vecakas par mums visiem, visi var nepiekrist:).
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Remonti Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2
Lapa 2 no 2