japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

Antikorozijas apstrāde
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Auto apkopes centri
Autors Vēstule
bara.lv
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 6

ZiņaZiņots: Tre Feb 15, 2012 8:16 pm   Antikorozijas apstrāde  
Cēsis ir atvērts pirmais Baltic Anti Rust Association autorizētais autocentrs, kurā iespējams veikt automašīnas profesionālu antikorozijas apstrādi ar garantiju. Jaunas automašīnas garantija var tikt nodrošināta vairāk nekā 15 gadu garumā..
Vairāk info: www.bara.lv
Mercasol metode: www.balticcc.lv
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
soulfreak
motorists

Ziņas: 5425
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Tre Feb 15, 2012 9:34 pm    
Ar ko šis atšķiras no KROWN? Ar neko vai to, ka apstrādā virspusēji? Rolling Eyes

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 12:28 am    
Atšķirības noteikt ir daudz.. Apstrādes procesā tiek izmantotas speciālas dīzes, kas produktu ļauj uzklāt uz visiem transportlīdzekļa virsbūves paneļiem, sākot ar auto virsbūvi, šasijas detaļām, auto durvīm, motora un bagažnieka nodalījumiem un to pārsegiem.
Apstrādes procesā automašīnas virsbūvē NETIEK urbti caurumi, kas var veicināt rūsas rašanos, kā arī tiek apstrādātas vietas zem paspārņiem un citām plastmasas detaļām, kuras nepieciešams demontēt apstrādes procesā.

Apstrādes procesu var redzēt šeit:
http://www.balticcc.lv/index.p.....;Itemid=49
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Apciemot ziņotāja interneta lapu
iDmore
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 92
Atrašanās vieta: Latvia, Jelgava

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 12:57 am    
Nepatika fakts, ka tiek dota garantija, tomēr ja rūsa uzpeld, tad klientam ir jāsedz izmaksas.. Tad rodas jautājums, kam tā garantija domāta..? Un kādas ir aptuvenās izmaksas..?
bara.lv
Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 2:38 am    
iDmore rakstīja:
Nepatika fakts, ka tiek dota garantija, tomēr ja rūsa uzpeld, tad klientam ir jāsedz izmaksas.. Tad rodas jautājums, kam tā garantija domāta..? Un kādas ir aptuvenās izmaksas..?

BARA garantiju fonds sedz visas izmaksas, kas radušās novēršot garantijas bojājumus. Par katru antikorozijas apstrādi, kuru veic autorizēts serviss, tiek veikta iemaksa BARA Garantijas kontā.
Klientam jāmaksā tikai par antikorozijas apstrādi!
soulfreak
motorists

Ziņas: 5425
Atrašanās vieta: uz Zemes

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 3:56 am    
Kādas ir auto apstrādes izmaksas? Piemēram, e46, Celica utt.

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 4:45 pm    
Apstrādes izmaksas katram transportlīdzeklim ir individuālas, sākot no 50Ls, ja tiek apstrādāta auto virsbūves apakšējā daļa. Pilna antikorozijas apstrāde, kad tiek apstrādāti visi virsbūves iekšējie paneļi, kanāli un dobumi a/m sķērssijās, sliekšņi, durvju kabatas, motora un bagažnieka nodalījumi, to pārsegi maksā aptuveni 140Ls.
Panterina
Valdes loceklis

Ziņas: 2146

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 6:45 pm    
Un cik gadus liela pieredze ir jūsu metodei un materiālam? Kurās valstīs?

Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 8:09 pm    
Pēc šādas metodes Skandināvijā strādā jau vairāk nekā 30 gadus. Mercasol produkti tiek izmantoti naftas platformu apstrādē, kuģbūvniecībā, kā arī auto industrijā. Zviedrijā šobrīd ir 80 un Norvēģijā ap 70 mercasol antikorozijas apstrādes centri.
petka17
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 196
Atrašanās vieta: Cēsis/Rīga

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 8:44 pm    
Nezinu nezinu... man, piemeram, ir slikta pieredze ar sinhro-c. Tāpēc arī šitas brīnumlīdzeklis nerada ticību savām spējām.
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
Panterina
Valdes loceklis

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 8:55 pm    
nuu, nezinu... Varbūt jauniem auto variet nodrošināt to garantiju cik tur gadus, bet es droši vien japkāristu vārdā ieteikšu Krown. Pierādījies, ka reāli darbojas arī jau uz vietām, kur kaut kas ir sācis rūsēt. Un arī pilnīgi jaunas auto pie viņiem dzen paši dīleri.

Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 2

ZiņaZiņots: Cet Feb 16, 2012 11:39 pm    
Baigi forumos man nepatīk reģistrēties bet lasīt gan patīk. Te lasot ko pantēriņa raksta var redzēt ka ir sieviete...tas nav uzbrauciens vnk mazāk saprot no tehniskām lietām. Pirmkārt es esmu redzējis krown apstrādātās a/m mehāniķis kurš tās skrūvē ir mazliet nelaimīgs visa apakša ir eļļaina putekļaina massa. Paspārņi un citas plastmasa detaļas kuras nerūsē pēc būtības ir apstrādātas ar 3mm kārtu, priekškam? lai mašīnas svaru palielinātu vai apčakarētu klientus. Noņemot tos plastmasus un spārna ieliktņus zem tiem ir rūsa kura mierīgi ēdas tālāk cauri metālam Laughing
Negribu spriest kurš ir labāks vai kurš sliktāks bet viennozīmīgi bara to dara tehniskāk pareizi un tehniskāk lietderīgāk.
Es personīgi negribu maksāt naudu lai man apstrādā plastmasas kuras nemaz nerūsē bet zem viņām viss tāpat notiek un arkas rūsē tāpat Laughing Par lieku caurumu urbšanu vispār nerunās pēc dažiem gadiem ja auto neapstrādās atkārtoti tajos urbtos caurumos varēs ar pirkstu drupināt rūsu! Ja kāds ir bijis pats zem a/m tad var redzēt ka rūsas sākās no a/m grīdas ventilācijas un ūdens notekas caurumiem>
Panterina
Valdes loceklis

ZiņaZiņots: Piek Feb 17, 2012 12:22 am    
Baigi forumos man nepatīk reģistrēties bet lasīt gan patīk. Te lasot ko pantēriņa raksta var redzēt ka ir sieviete...tas nav uzbrauciens vnk mazāk saprot no tehniskām lietām.

Izsaku līdzjūtību, ka Tev līdz šim ceļā gadījušās sievietes, kuras nejēdz pat kur auto lejas logu škidrums :shura:

Par visu pārējo, ko lai saka, laikam tas produkts galīgi neiet, ka no bara.lv ir jāpiereģistrējas no 2 dažādiem nikiem un jātēlo cilvēku no malas Laughing

Ja jau bara to dara to superīgi un tik pareizi, lūdzu- demo auto studijā, kurš jau ir bijis rūsējis, un tagad pēc gada vai 2, kad daļa ir apstrādāta, lai var redzēt rezultātu? ir tāds? Pēc Tevis teiktā sanāk, ka Kanādā visi ir muļķi, 15 gadus ļauj urbt caurumus un nav atklājuši unikālo baras metodi.

P.s nē, es nestrādāju Krown
P.P.S jā, mans auto ir apstrādāts Krown
P.P.P.S izteicu tikai savas domas, bet ja nāk ar tik klajiem paziņojumiem, nespēju paklusēt Laughing Vispār jau biznesā veicas nevis tiem, kas cenšas kaut kā nolikt konkurentus, bet tiem, kas ar darbiem nevis vārdiem pierāda savs spējas un produkta labās puses!

Good luck :shura:

Tikko reģistrējies
Tikko reģistrējies

Ziņas: 2

ZiņaZiņots: Piek Feb 17, 2012 1:00 pm    
Nu diemžēl man ir tikai savs profils Smile
Es nesaku ka superīgi bet salīdzinu tehnoloģiskas lietas ar faktiem kas ko kā dara! Nu es jau arī tikai izteicu savu subjektīvo viedokli un nevienu necenšos nolikt vai slavēt bet fakti ir fakti! Kāda tad ir foruma jēga ja cilvēki nediskutē savā starpā un neizsaka savas domas! Tu jau pantēriņa pati uzreiz slavē krownu un iesaki krownu es pateicu savas domas pa krownu un baru.
Nevienu brīdi neapgalvoju ka Kanādā visi ir mulķi bet loģiski jaunai mašīnai caurumu urbt ir stulbi!
Un tie man nav konkurenti ja viņi nestrāda blakus servisā Siguldā LaughingLaughingLaughing
liiguciiccc
Brigadieris
Brigadieris

Ziņas: 332
Atrašanās vieta: Ķekava, Rīga

ZiņaZiņots: Piek Feb 17, 2012 7:36 pm    
Es arii domaaju apstraadaat auto, turklaat tieshi pie krown, jo no daudziem esmu dzirdeejusi pozitiivu veerteejumu... un mani neviens nepierunaas sho apstraadi veikt mazpaziistamaa, nekad nedzirdeetaa uznjeemumaa... Smile

P.S. Un tikai nevajag par sievieteem un tehniskaam lietaam muldeet. Tas mani uzvelk Evil or Very Mad

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Auto apkopes centri Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Lapa 1 no 2