japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2019 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

A's Service!
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2, 3, 4  Nākošais

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Auto apkopes centri
Autors Vēstule
BigL
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 138
Atrašanās vieta: Riga, Plavnieki

ZiņaZiņots: Cet Aug 21, 2008 8:32 pm    
ogho 100m no manam majam... Smile
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
PERSPECTIVE
Brigadieris
Brigadieris

Ziņas: 448

ZiņaZiņots: Piek Aug 22, 2008 9:23 am    
BigL rakstīja:
ogho 100m no manam majam... Smile

Nu vo Smile ja patik plest riepas brauc pie mums tas mainit, ir 15/16" toch ko uzlikt ! Laughing
desa
salami

Ziņas: 500

ZiņaZiņots: Otr Aug 26, 2008 3:11 pm    
Riepu maiņu ar zobsiksnas maiņu salīdzināt...
Visiem riepu servisiem ir cenu liste Wink
Cik sapratu tad piem ja man vajag nobortēt vecās /uzbortēt jaunās 2 gab R15 nobalansēt noskrūvēt/uzskrūvēt diskus tas man izmaksās 8ls pēc kāda laika būs 10ls kad būsiet vaļā.. Septembrī vajadzēs ja man tuvajā riepu servisā būs lata starpība po ja 2 tad pie jums Laughing latupi*ējs Laughing
PERSPECTIVE
Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Otr Aug 26, 2008 3:38 pm    
desa rakstīja:
Riepu maiņu ar zobsiksnas maiņu salīdzināt...
Visiem riepu servisiem ir cenu liste Wink
Cik sapratu tad piem ja man vajag nobortēt vecās /uzbortēt jaunās 2 gab R15 nobalansēt noskrūvēt/uzskrūvēt diskus tas man izmaksās 8ls pēc kāda laika būs 10ls kad būsiet vaļā.. Septembrī vajadzēs ja man tuvajā riepu servisā būs lata starpība po ja 2 tad pie jums Laughing latupi*ējs Laughing

Nu skaties klubiniekeim sx, japcar un tt (ta ka viniem tas nav tikai sezon riepu mainja var montet par 8 pari, ja brauksi ik pa nedelai tad mošh vel nopisisi nost Laughing ) bet es tagad nevaru teikt par to visu organizaciju sorry ka un pa cik precijzi! Tagad daudz ģemora ar aprikojuma uzstadišanau iegadi reklamu, iekšejo kartibu, sia... daudz darama, detalas velak
Bencik
Z driver

Ziņas: 1867
Atrašanās vieta: Riga

ZiņaZiņots: Tre Aug 27, 2008 1:00 pm    
Gaidiishu ar nepacietibu Wink

PERSPECTIVE
Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 10:22 pm    
Sodien tika apkalpots pirmais klients... nochipots subaru 95' Smile

Re ku price liste... biedriem atlaides 20% ar noteikumu ka mainat vismaz 2 ripas! Atlaide neattiecas uz riepu utilizaciju un glabašanu! Pieejami visi (gandriz visi) iespejamie darbi... kjuna un remonta!

Ta ka laipni ludzam! Sonedelj jau sledzam klat EBC un mainam sajugu vienam 200sx... tas taa bik palelities Laughing

Bencik
Z driver

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:13 pm    
Taas cenas ripeu mainisanai ir par riepu paari, vai apr 1 riepu ?

Filipsons
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 293
Atrašanās vieta: Latvia

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:21 pm   servis  
Nu jūs dodat vaļā ar jautājumiem pzc ta jau limonādes cenas bet te vel uzdos jautajumu par 1 vai pāris !Nē ja tu atbrauksi uz servisu tev vel čaļi maksās par to kad riepas mani pie viņiem augšā ir cik un par ko Laughing

Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:23 pm    
Bencik rakstīja:
Taas cenas ripeu mainisanai ir par riepu paari, vai apr 1 riepu ?

ja tev ir 15" tad tev izmaxas nomainit pari 7.2ls

btt cenas par gab, atkartoshos tas visiem tiem iedzivotajiem kam parasti kaish caura riepa vai vnk janonem riepa vai japarlime esoša, vai ventilis uzsprags! Riktiga pelna tur nav tapec vienibas cena ir tada, ka jau teicu ja mainat pari klubu tusetaji, dabusiet 20% atlaidi ja esat biezi pie mums tad jau atkal var k-kadu bunusu izdomat... t.i nevis 9ls par pari nomainit bet 7.2ls - 3.6ls par ripu 4.5 vietaa!
Filipsons
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 293
Atrašanās vieta: Latvia

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:28 pm   servis  
Man lieks kad cenas ir par zemu ,jo kvalitate ir augsta un salīdzinota ar citiem ūkiem kas ir Rīgā sitajā ir vismaz kvalitate !

Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:35 pm   Re: servis  
Slaists rakstīja:
Man lieks kad cenas ir par zemu ,jo kvalitate ir augsta un salīdzinota ar citiem ūkiem kas ir Rīgā sitajā ir vismaz kvalitate !

es gribu lai visi drifteri un nissanisti parbortejas pie mums Laughing nav jau vini parak daudz Laughing
PERSPECTIVE
Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Pir Sep 01, 2008 11:45 pm   Re: servis  
Slaists rakstīja:

Nja par kvalitati runajot... pedejo reizi kad nopirku savejos Rota's atstaju uz iztainostanu, atpakalj dabuju ar riktiku skrambu uz spices... btt nav jau man lielas velesanas strideties bet pilnigi apzinos ka dabut pie aujunnas veleshanas no vina k-ko kompensejosho bija maigi sakot naivi... tikai sliktu noskanojumu!

Ta ir tajas letajas budiņās pie tam tur pat samaxaju par 4 riepu montazu R18 (bez demontažas) un balansešanu 20ls atvedot plikus diskus bagaznieka, ta ka nav jau nekadas dizhas atskiribas cenu zinjaa, un ja zini kad atbrauksi, tavu auto apkalpost ar jauno tehniku, un apkalpos cilveki kuri saprot kas un cik maxa, pie tam pieliekot klat savu atbildibu (runa ne tikai par diskiem bet vispar par auto arii)
7even
Valdes loceklis

Ziņas: 530
Atrašanās vieta: Kegums, Riga

ZiņaZiņots: Otr Sep 02, 2008 11:02 am   :)  
Mala4i challi!
Musdienas ir gruti sakt savu biznesu, prieks ka akads tomer var...
dzivoju Kjeguma, bet labprat brauksu pie Jums... jo tiesam ir vajadziga kvalitate...
Gribeju pie reizes pajautat, ka ir ar Hondam, tiesi typeR 2004 gada, ir iespejams uzlikt chipu, vai pieregulet datiku un vai nakotne neplanojat krasot lietos diskus??? Question
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Sūta e-pastu
PERSPECTIVE
Brigadieris
Brigadieris

ZiņaZiņots: Otr Sep 02, 2008 12:08 pm   Re: :)  
7even rakstīja:
Mala4i challi!
Musdienas ir gruti sakt savu biznesu, prieks ka akads tomer var...
dzivoju Kjeguma, bet labprat brauksu pie Jums... jo tiesam ir vajadziga kvalitate...
Gribeju pie reizes pajautat, ka ir ar Hondam, tiesi typeR 2004 gada, ir iespejams uzlikt chipu, vai pieregulet datiku un vai nakotne neplanojat krasot lietos diskus??? Question

paldies Smile

par diskiem, varam iztaisnot un nokrasot! Bik velak kad nauda saks atsisties atpakalj nopirksim savu aprikojumu iztaisnoshanai untt un varesim taisit arii bet jau uz vietas!

hmm par chipu typer'am gruti teik k-ko pagaidam...
Bencik
Z driver

ZiņaZiņots: Otr Sep 02, 2008 8:38 pm    
Slaists es saprotu, akd cenas zemas, bet man gribejas uzzinaat vai ir bezkaunigi zemas Smile Tev kaa parasti viss jasaprot ne taa Wink
Perspective atsuuti savu numurinju, iespejams gaidi 300zx ciemos Laughing

Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Auto apkopes centri Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Lapa 2 no 4