japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2017 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

'98 Mazda MX-5 NB6 Evolution Orange
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2, 3

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Biedru auto.
Autors Vēstule
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

Ziņas: 44

ZiņaZiņots: Sest Jun 17, 2017 11:08 pm    
borrows rakstīja:
Man arī joprojām ir doma likvidēt ABS, bet ja to darīt prātīgi, tad vajadzīgs arī galvenais bremžu cilindrs no ne-ABS versijas.

Par šito es nezinu. Es nekādu atšķīrību nejutu starp elektroniski atvienotu abs un pilnīgi izņemtu sūkni un pārvienotām trubām. Tā ka man der Smile

Nu stūres pastiprinātāja un air-bag viņai arī vairs nav, tā ka arī esam tuvāk 60. tajiem Laughing

ā un ārējās antenas arī nebūs, jo caurums tika aizmetināts Smile
Ja vajag, detaļām varu atdot savējās mehānismu.
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
borrows
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 130
Atrašanās vieta: Mārupe

ZiņaZiņots: Sv Jun 18, 2017 10:46 pm    
LaurisNB6 rakstīja:
borrows rakstīja:
Man arī joprojām ir doma likvidēt ABS, bet ja to darīt prātīgi, tad vajadzīgs arī galvenais bremžu cilindrs no ne-ABS versijas.

Par šito es nezinu. Es nekādu atšķīrību nejutu starp elektroniski atvienotu abs un pilnīgi izņemtu sūkni un pārvienotām trubām. Tā ka man der Smile

Nu stūres pastiprinātāja un air-bag viņai arī vairs nav, tā ka arī esam tuvāk 60. tajiem Laughing

ā un ārējās antenas arī nebūs, jo caurums tika aizmetināts Smile
Ja vajag, detaļām varu atdot savējās mehānismu.

Uz pareizā ceļa - atpakaļ uz pagātni Applause
Par to ABS - mani kaitina tā kaste/bloks kā tāds, gribētos pēc iespējas "clean look" zem haubes, nevis vienkārši deaktivēt ABS sistēmu, bet likvidēt saknē ar visiem piedēķļiem. Tas pats attiecas uz AirBag - var jau šo to tur atslēgt/ielodēt pretestību un miers, bet ravēši ārā visus vadus līdz pēdejam. Tāds vismaz pagaidām plāns. Par šķiršanos no antenas gan vēl neesmu gatavs - šitais man patīk kā artifakts/šika elemnts no 70/80-desmitajime Laughing Katram jau savi tarakāni Laughing Bet , principā piekrītu - ar to antēnu tā - vai nu elektriskā , vai nafig aizmetināt ciet, ka nebūtu bijis. Visas tas "pātagas" vai modīgās īsās ir galīgi garām uz tāda auto kā MK1 vismaz noteikti.
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

ZiņaZiņots: Cet Jun 29, 2017 10:55 pm    
Pamazām bīdās pārējās lietas.
Pārlasīti suporti, uzliktas jaunas rokas bremzes trosītes un armētās šļaukas:

Un aizvākti visi liekie vadi un štekeri:
abs, airbaga, ac, immobilaizera utt.

Patiesībā baigais čakars to darīt Smile
Liels pacietības mērs ir obligāta prasība Laughing
borrows
Vietējais
Vietējais

ZiņaZiņots: Cet Jun 29, 2017 11:05 pm    
Jā, riktīga pacietība vajadzīga, lai šos visus vadus korekti nolikvidētu Applause
Negaidīta izvēle krāsai supportiem - balta, oriģināli noteikti. Pulverkrāsa?
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

ZiņaZiņots: Cet Jun 29, 2017 11:12 pm    
Vairāk gan pelēka Smile
Tur vairāki maz redzamie elementi būs šādi, ieskaitot apakšu un kronšteinus.
Pulverkrāsa tā šoreiz nav
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

ZiņaZiņots: Sest Sep 23, 2017 8:13 pm    
Baigais strēķis pagājis kopš pēdējā posta, tā ka laiks kaut ko iespamot Laughing

Pa šo laiku gājis ir kā pa kalniem. Un visas problēmas gar dzinēju, bet visu pēc kārtas.

Tātad dzinējam uzlikts jauns sajūga komplekts ar nedaudz atvieglināto spararatu:

Izrādās biju pasūtījis komplektu priekš 1.8. Lieki piebilst, ka 1.6 nāk savādāks. Līdz ar to nācās pirkt vēl vienu komplektu.

Nākamais upgreids - Coolant reroute kits:

Ar šo viss bija vienkārši Smile

Tad varēja ķerties klāt dzinēja/kārbas instalēšanai. Paldies Ģirtam par asistēšanu Smile
Un tad pienāca dižais startēšānas brīdis. Kad dzinējs pielēca sākās aizdomīgs tikšķis, kurš sākotnēji likās nākam no augšas.
NA nāca hidrokompensatori, bet NB Solid Lifteri. Tāpēc tika pārmērītas vārstu atstarpes un pārliktas regulēšanas šaibas.
Pēc šī gājiena nekas neuzlabojās. Dabūju stetoskopu un sanāca saklausīt, ka tikšķis īstenībā nāk no apakšas Sad
Noņēmu pannu, bet tur neko aizdomīgu nevarēja atrast, Tā nu izdomāju, ka štrunts ar visu, tāpat tas dzinējs nav nekas īpašs un vienkārši meklēs 1.8 Smile Bet ar šo brauks, kamēr tas dzenis izlīdīs sasveicināties.
plus vēl šim jau bija kādreiz bijis remonts par ko liecināja viena virzuļa atšķirīgais izskats no pārējiem Laughing
Lai kaut cik paildzinātu nenovēršamo atliku domu par ITB Laughing
Droseles gan bija uzliktas un ar viņām auto pat tika pielaists, bet tur vēl ir kārtīgi jāizplāno gaisa filtrācija un plenums.

Nākamā problēma bija, ka pēkšņi nokūpēja viens coilpacks. Tā kā šie cik zinu nāk eksluzīvi tikai uz mx5, izdomāju tos 100Eur par jauna iegādi labāk ieguldīt individuālajās spolēs(coil on plugs) Smile

Tad pateicoties jaunajām, niknajām spolēm tiku pie sinhronizācijas zudumiem no kuriem daļēji atbrīvojos pēc jauna sadalenes sensora iegādes un spoļu barošanas vadu pārvienošanas.
Līdz galam ar to viss nav atrisināts, bet izdomāju aizbraukt uz apskati, lai uz turpmākajiem darbiem mazdu nebūtu jāliek uz treilera.

Par lielu pārsteigumu apskati sanāca iziet ar vienu aizrādījumu par korozijas bojājumu Laughing Kur viņš viņu ieraudzīja nezinu Laughing

Nākamie darbi:
Nokrāsot virsbūvi
Zolīdāk sataisīt izpūtēju
Saregulēt savirzi
borrows
Vietējais
Vietējais

ZiņaZiņots: Sv Sep 24, 2017 8:19 pm    
Apsveicu ar skates iziešanu ! Darbi rit uz priekšu pa nopietno. Vienīgais, šosezon laikam nesanāca pietiekami izbaudīt kabrio priekšrocības dēl darbiem un laikapastākļiem? Man arī būs atkal jāķeras klāt savējam Rolling Eyes
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

ZiņaZiņots: Pir Sep 25, 2017 4:12 pm    
Paldies! Vismaz uz atvasaru notrāpīju Laughing
LaurisNB6
mini-spamer
mini-spamer

ZiņaZiņots: Sest Nov 11, 2017 6:49 pm    
Kāds laiks ir pagājis, bet šis tas ir paveikts Smile vismaz vizuālajā plānā Smile

palikušie darbi:
Izpūtēja vidusdaļas maiņa un dzeņa izdzīšana no motora Laughing

Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Biedru auto. Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2, 3
Lapa 3 no 3