japanu auto klubs, forums, auto daļas - japcar.lv

Login Form

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija

Atbalsta

Toyota 86, GT 86, FT-86, Subaru BRZ, Scion FR-S, toyobaru
Reklāma:

Mājaslapu izstrāde
Nesaistošas reklāmas:
Visi radio internetā
Līvu akvaparks Mahindra XUV 500
© 2017 Japcar - japāņu auto klubs
on-line.lv Auto/moto Auto_moto
   Foruma sākums       DalībniekiDalībnieki   Reģistrēties   Profils   Vēstules   Pieslēgties 

'98 Mazda MX-5 NB6 Evolution Orange
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2

Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Biedru auto.
Autors Vēstule
borrows
Vietējais
Vietējais

Ziņas: 116
Atrašanās vieta: Mārupe

ZiņaZiņots: Otr Mai 09, 2017 9:49 am    
Super ! Lūdzu sīkāk - ar ko gruntēji, cik kārtās ? Ideāļi būtu pat vēl sīkāk - pistole/dīze/spiediens. Vai pirms gruntēšanas veici korozijas apstrādi arī ķīmiski? Kautko špaktelēji ? Bildes protams ir svarīgi, bet prasās tomēr pavadteksts Wink Atvainojos par tik daudz jautājumiem, bet man tas viss ļoti aktuāli Wink
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli
LaurisNB6
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 26

ZiņaZiņots: Cet Mai 11, 2017 5:32 pm    
Nuu ar to pavadekstu ir tik šķidri, jo to visu nedaru es pats Smile
Tā ka par gruntīm un krāsām būs jāprasa meistaram. Ja godīgi, man tas viss neliekās interesanti - es tikai vēlos ātrāk sākt to ko, man patīk darīt - kopā likšanu Smile
Ceru, ka viņš zina ko dara Smile

Nākamais solis - šuvju mastika:

Pēdējo labojumu veicis LaurisNB6 Cet Mai 11, 2017 5:56 pm; pavisam labots 1 reizi
LaurisNB6
Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Cet Mai 11, 2017 5:54 pm    
Pa starpu nolinexota degvielas bāka Smile
http://line-x.lv/
borrows
Vietējais
Vietējais

ZiņaZiņots: Piek Mai 12, 2017 10:47 am    
LaurisNB6 rakstīja:
Tā ka par gruntīm un krāsām būs jāprasa meistaram. Ja godīgi, man tas viss neliekās interesanti - es tikai vēlos ātrāk sākt to ko, man patīk darīt - kopā likšanu Smile

Protams, ne visā ir jāiedziļinās, ja nav ineresanti. Vienīgais, par izmntoto grunti gan vajadzētu precizēt - parasto pildgrunti, vismaz pirmajai kārtai ,šinī gadījuma izmantot būtu galīgi garām. Grunts ir pamats, ja tur nebūs viss kārtībā, tad pārējais darbs/materiāls vējā Rolling Eyes
Bāka - teicami, būs jāpalasa sīkāk! Kautko ar savu bāku arī noteikti darīšu, bet vēl neesmu īsti izdomājis ko vai vienkārši nopirkt jaunu un miers Rolling Eyes
LaurisNB6
Jauniņais
Jauniņais

ZiņaZiņots: Piek Mai 12, 2017 10:53 am    
Bāka apstrādāta ar poliuretānu. To pašu ar ko melnais Volvo. Šāda izvēle, jo Linex's ļoti labi pārklāj tās vietas, kur ir sapresēti kopā bleķi. Līdz ar to no ārpuses tur vispār nekas netiks klāt un nekrāsies Smile
borrows
Vietējais
Vietējais

ZiņaZiņots: Piek Mai 12, 2017 10:43 pm    
LaurisNB6 rakstīja:
Bāka apstrādāta ar poliuretānu. To pašu ar ko melnais Volvo. Šāda izvēle, jo Linex's ļoti labi pārklāj tās vietas, kur ir sapresēti kopā bleķi. Līdz ar to no ārpuses tur vispār nekas netiks klāt un nekrāsies Smile

Pateicos par informāciju ! Nav iepriekš bijusi pieredze ar šādu pārklājumu.
Volvo izskatās teicami Applause
jaaniss
Jauniņais
Jauniņais

Ziņas: 37

ZiņaZiņots: Tre Mai 17, 2017 7:32 pm    
borrows rakstīja:
LaurisNB6 rakstīja:

Protams, ne visā ir jāiedziļinās, ja nav ineresanti. Vienīgais, par izmntoto grunti gan vajadzētu precizēt - parasto pildgrunti, vismaz pirmajai kārtai ,šinī gadījuma izmantot būtu galīgi garām. Grunts ir pamats, ja tur nebūs viss kārtībā, tad pārējais darbs/materiāls vējā Rolling Eyes
Bāka - teicami, būs jāpalasa sīkāk! Kautko ar savu bāku arī noteikti darīšu, bet vēl neesmu īsti izdomājis ko vai vienkārši nopirkt jaunu un miers Rolling Eyes

Tur sākumā aktīvā un tad pildošā Wink
Skatīt lietotāja(-u) profilu(-s) Sūtīt privātu vēstuli Sūta e-pastu
Attēlot ziņas sākot no iepriekšējās:   
Ievietot jaunu tēmu   Atbildēt    FORUM -> Biedru auto. Laiks ir: GMT - 9 stundas
Iet uz lapu Iepriekšejais  1, 2
Lapa 2 no 2